ARI İLAÇLAMA

Arılar genel olarak sorun teşkil etmezler, ancak kovanlarının bulunduğu yerlerde, insanlara karşı saldırgandırlar. Arı ile kovanı arasına girdiğiniz zaman, koloni halinde saldırıya uğrayabilirsiniz. Bu şekilde birden fazla arı sokmasına maruz kaldığınız zaman mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca arı kovanlarının bulunduğu yerlerde, arılar kovanlarını korumak amacıyla saldırabilirler bu yüzden kovanın bulunduğu her yer potansiyel saldırı içermektedir.

 

Arı Biyolojisi

0,5-1 cm boyunda altın sarısı ve kahverengi dalgalıdır. Bal ve eşek arısı gibi türleri vardır. Duvar deliği, ağaç, çatı arası ev gibi yerlere petek yuva yaparak yerleşirler. Grup halinde yaşar çiçeklerden polen ve nektar toplar, depolar kışın bununla beslenirler. İnsanları ısırarak alerjik reaksiyona sebep olurlar. Arı konusunda uzmanından destek alınız. Arı ilaçlama servisimiz mevcuttur. 

 

Kontrol Önlemleri

Arı yuvalarının ilaçlanması veya bozulması iledir. Böcek ilaçlama servisimize başvurunuz. Arı ilaçlaması konusunda tecrübeliyiz. Bu konuda bizi hemen şimdi arayabilir gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

İstanbul içerisinde gelen genel şikayet balkonlara ve çatı aralarında rastlanan arı kovanlarıdır. Bu kovanların temizliğinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

 

Haşere İlaçlama Hizmetine Mi İhtiyacınız VAr?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.