FARE İLAÇLAMA

Fareler memeli hayvanlardır. Bu sebeple insan yapısı ile benzerlik göstermektedir. İlaçlama da kullanılan zehir farelerde iç kanamaya sebep olmaktadır. Dolayısı ile insanda da aynı etkiyi göstermektedir. Bu sebeple ilaçlama alanında uzman personellerimiz harici kimsenin olmaması gerekir. Bu işlem sadece alanında uzman mühendisler ve teknikerler tarafından yapılmalıdır. Fare ilaçlama hizmetlerimiz için dilediğiniz zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.

 

Hangi Fare Türlerini İlaçlıyoruz?

İstanbul’da sıklıkla görülen fare türleri şunlardır :

  • Ev faresi
  • Fındık faresi
  • Lağım faresi
  • Çatı faresi

Evlerde görülen fare türü genellikle fındık faresi olmaktadır ve fındık fareleri çoğunlukla tek başlarına dolaşmazlar. Aile şeklinde gıda arayan fındık fareleri, serçe parmak boyutlarında ve ortalama bir hamam böceğinin geçebileceği tüm gediklerden geçebilmektedir. Fındık fareleriyle ilgili en iyi sonuç veren mücadele yöntemi –iyi bir rodentisit markası kullanılmak şartıyla- kemirgen istasyonlamasıdır. Dikkat ederseniz, tüm avm otoparklarında, fabrika dış alanlarında, büyük sitelerin bahçe ve otoparklarında, tüm hastane dış alanlarında kemirgen istasyonlarını görebilirsiniz.

Kontrol Önlemleri

Fareler hızlı bir şekilde üremektedir. İnsanların yaşam alanlarında veya yakınlarında beslenme ve üreme alanları bulan canlılardır. Hızlı bir şekilde üremesi ve hızlı bir şekilde büyümesi ile eksiden tercih edilen kapan ya da yapışkan artık yetersiz gelebiliyor. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile yetersiz ve etkisiz alanlar için sertifika sahibi firmamız kesin çözüm sunuyor. Sizlere firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Çeşitli teknikler kullanarak ortamın kısa sürede hijyenik olmasını ve bir daha fare gibi tüm haşere türleri ile karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Fare ile mücadele de farklı teknikler kullanıyoruz. Örneğin; istasyon yemleme, pellet serpme, paste zehir gibi farklı teknikler uyguluyoruz. Bu sayede kısa süre içerisinde ortamı farelerden arındırıyoruz.

 

 

İstanbul Fare İlaçlama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir