SAĞLIK TESİSİ İLAÇLAMA

bed empty equipments floor

Dönem dönem üçüncü sayfalara haber olan ve ciddi sağlık skandallarına yol açan hastanelerdeki haşereler, gerçekten de en büyük hijyen sorunları arasındadır. Hastanenin ortak ve özel alanlarının sürekli temizlenmesi hijyen için yeterli değildir.

Bu tür yerlerde düzenli aralıklarla ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlar, dışardan gelen zararlılar, atıklar ve birçok farklı nedenle ortaya çıkan böcek, fare ve sıçan gibi varlıkların kısa sürede ortadan kaldırılması ve bir daha dönmemesi için şarttır. Sadece mekanın iç kısmı değil, çevresi de ilaçlanmalıdır. Bazı zararlıların yuvalandığı dış mekanlardaki sorun çözülmedikçe iç mekanlardaki üremenin de önüne geçilemeyebilir.

Profesyonel ve net çözümlerle hizmetinizde olan Farmakill İlaçlama her türlü haşerenin yuvasını tespit ederek, hastanenin her bir köşesine bu canlıların girmesini de engeller. Bu yüzden her zaman en iyi çözümleri bulmanız için profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

Hastanelerde Hangi Tür Böceklere Rastlanır?

Hastanelerde rastlanan haşere türleri genelde fare ve böceklerdir. Yemekhaneler, depolarda ve tuvaletlerde bulunan bu zararlıların hastalarda ölümcül mikroplara bile neden olması mümkün olmaktadır.

Birçok farklı böcek türünün yuvalandığı hastane ilaçlama oldukça kapsamlı ve dikkat edilmesi gereken bir sorundur. Bu sorunun çözümü için gerekli olan birçok ürün en iyi koşullarda yararlanacağınız market tipi spreyler ya da ağır tarım ilaçları değildir. Çünkü bu ürünler de haşereler kadar zararlıdır.

Hastane gibi birçok ortak kullanım mekanında yaralılardan ya da çevreden bulaşan birçok bakterinin yayılması, böceklerin türemesi ve birçok zararlının ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu yüzden ilaçlama konusu sadece profesyonel kişilerden destek alınarak yapılan bir işlemdir. 

 

Hastane İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Yaşamla ölüm arasındaki en hassas çizgide bulunanların yeri olan hastaneler, hijyenin eksiksiz sağlanması için özenle temizlenmektedir. Öncelikle genel temizlik yapılır ve hastanenin keşfi tamamlandıktan sonra iyice giriş ve çıkış noktaları en iyi şekilde analiz edilerek uygulamaya başlanır.

Uygulama sonrası ihtiyaca göre ortamın havalandırılması gerekebilir. Keşif sonrası detaylı bir temizlik yaparak sürekli hale gelen rutin temizlikte de gereken rutin temizlik işlerinin halledilmesi gerekir. Hastanenin ilaçlaması söz konusu olduğunda gerekirse hastanenin boş olduğu zamanlar da tercih edilebilir.

Hastane ilaçlama, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi kalabalığın yoğun olduğu alanlarda çok önemli bir gereksinimdir. Bu yüzden herhangi bir gözle görülür sorun olmasa da zorunlu olan bu ilaçlama ihtiyacı birçok kişinin can sağlığını da koruyacaktır.

FARMAKİLL İlaçlama size ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sağlamakta yardımcı olacak haşere temizliği alanını garantili bir şekilde hastane ilaçlama fiyatları bakımından en uygun, en ucuz seçenekler ile çözme imkanı sunuyor.

  • Rahatsız edici,
  • Sağlığa zararlı,
  • Hastanenin kapatılma nedeni olabilen,
  • Ölümcül,
  • Mide bulandırıcı olan zararlı haşerelerin yok edilmesinde ihtiyaç duyulan her türlü materyali teknolojinin tüm imkanlarını seferber ederek kullanan uzmanlarımız sizin için çalışıyor.

İnsana ve çevreye zarar vermeyen kimyasallarımız, kokusuz ve yaşamınızı olumsuz etkilemeyecek şekildedir. Bu yüzden hastanedeki her bölümde hijyenin en üst düzeye çıkarılması için FARMAKİLL İlaçlama olarak Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmetinizdeyiz.

 

İlaçlama Hizmetinde Profesyonel Çözümler

Sertifikalı ve yönetmeliğe uygun olarak verilen böcek ilaçlama hizmetinde her işlem yasalara uygun şekilde yapılmaktadır. İlaçlama yapıldıktan sonra gerekli olan belgelendirme çalışmaları da firmamız güvencesinde verilmektedir.

Tüm makine teçhizatlarıyla en iyi sonucu alabileceğiniz FARMAKİLL İlaçlama, peyzaj konusunda da size en iyi çözümleri sunmak için hizmet veriyor. Birbirinden farklı haşere türleriyle mücadele eden böceksavar ekibimiz, hastaneniz, sağlık ocaklarınız ve klinikleriniz için her zaman birinci sınıf hijyen sağlamayı ilke edinen bir firma olarak İstanbul merkezli tüm Türkiye çevresinde hizmetinizdedir. Farmakill hastane ilaçlama firması / şirketi, hastane ilaçlama teknik şartnamesi, yönetmeliği, talimatı formu gözeterek hizmet vermektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir