TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

Tahtakuruları Türkiye genelinde, özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi yoğun nüfuslu şehirlerde artan bir sorundur. Ülke çapındaki şehirlerde bulunan binlerce pansiyon, otel ve paylaşımlı konaklama birimleri ile son derece hızlı bir şekilde yayılabilirler ve bir evi hızla istila edebilirler. Tahta kurusu ilaçlama hizmetleri ile asından söz ettiren firmamızda her türlü haşerelerde yok edilmesi işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. İlaçlama hizmetleri sırasında işinde uzman olan profesyonel ekinimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı olan ant bakteriyel ürünler kullanılmaktadır. Her türlü tahta kurusu ve haşerelerin yok edilmesi için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Tahtakurusu Biyolojisi

Erişkin tahta kurusu oval, yassı, çok ayaklı 2-5mm boyunda, pas kırmızısı rengindedir. Ezilince pis kokar ve kan çıkar. Erginleri hiç beslenmeden 550 gün yaşayabilirler. Tahta kuruları kümeler halinde 200 civarında yumurtayı yapıştırarak çatlaklara bırakırlar evlerde insanın yaşadığı yatak odaları, çekyat, dolap içleri, karyola yatak kenarları, duvar delikleri ve tahta aksam ayrıkları ile yatakhaneler gibi yerlere yuvalanırlar insanları ısırıp ağırlığının 5-7 katı kan emerler, emdiği yer şişer ve çıban gibi kızarır.

Özellikle geceleri aktiftir, insana uykuda hemen hücum eder, evden eve eşya ile yayılır. Ayrıca insanları ısıran bir haşeredir.

 

Kontrol Önlemleri

Teknolojinin gelişmesi ile en kaliteli ilaçlama hizmetleri sunmakta olan firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Her türlü iş yeri ya da evlerde oluşan tahta kurularından kurtulmak için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda ilaçlama işlemleri son derece detaylı bir şekilde ve yenilikçi son sisten teknolojik ekipmanlar ile özenle yapılmaktadır. Tahta kurularının insan hayatında büyü oranda tehdit edici özelliklere sahip olması ilaçlama hizmetlerinden yardım alınmasına neden olmaktadır. Tahta kurusu ilaçlama her çeşit sinek türlerinin yok edilmesi ve büyük sorunlar çıkarmaması adına son derece önemli bir yere sahip olmaktadır. Bütün küçük ya da büyük bu canlıların yaşam alanlarından ayırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.