OKUL VE EĞİTİM TESİSİ İLAÇLAMA

children sitting on brown chairs inside the classroom

Çocuklarımızın eğitim yuvası olan okullar aynı zamanda mikrop yuvasıdır. Birçok zararlı mikrop, bakteri ve böceğin bulunduğu okullarda akrep ve fare gibi hayvanlara da çok rastlanmaktadır. Bu yüzden okul ilaçlaması oldukça önemli ve ciddi bir iştir.

FARMAKİLL İlaçlama olarak  tüm okullarda okulların ilaçlanmasını sağlıyoruz. Birbirinden farklı böcek sorununun çözülmesi için gerekli olan tüm ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz size destek verecektir. Her zaman karlı çözümlerle hareket edeceğiniz birçok ilaçlama yöntemi ile birçok sorundan tek seferde kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Çocuklarınızın sağlığını her zaman korumak ve ortak kullanım alanlardaki hijyeni en üst düzeyde yaşatmak için firmamızla iletişime geçerek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

 

Okul İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Okul ilaçlama okulun tatil olduğu günlerde tespit edilen haşere türlerine yönelik ilaçların uygulanmasıyla yapılır. Sıkça tercih edilen jel ilaçlama yöntemiyle her zaman güvenli ve etkili çözümlerin ortaya çıktığı bilinmektedir.

Eğitim yuvalarının hijyeninin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri alan ekibimiz, profesyonel ilaçlama teknikleri ile her türlü böceğin, kemirgen ve sürüngenin yok edilmesini sağlamaktadır. Evinizdeki zararlılardan kurtulmak için her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet alacağınız ekibimiz, okul ve iş yerlerinde de her zaman en iyi çözümleri bulmanızı sağlamaktadır.

 

Pire ve Kene İlaçlama

Çok sık rastlanan sorunlardan biri olan pire ilaçlama ile okulların dışında ve içinde ilgili yöntemler kullanılarak ilaçlama yapılmaktadır.

İstilanın tespit edildiği bölgelere uygulanan ve birkaç saat girilmemesi gereken okullar, ilacın etki süresi geçtikten sonra en iyi şekilde temizlenerek böceklerin ya da diğer canlıların yok edilmesini sağlar. Uygulamanın sonuçları %100 başarılıdır. Bu yüzden ilaçlama çözümlerinde olası riskler söz konusu olduğunda ücretsiz olarak uygulamanın tekrarlanması söz konusu olabilir.

 

Fare İlaçlama

Ciddi bir sorun olan fare ilaçlama konusunda hizmet veren ekibimiz, belirli bölgelere çeşitli istasyonlar kurarak, yemlerle farelerin kesin olarak yok edilmesini sağlar. Farelerin yok edilmesi bazı durumlarda zaman alabilir. Çünkü genelde aileleriyle birlikte mekanı istila eden onlarca hatta yüzlerce farenin varlığı söz konusu olabilir. İlaçlama konusunda en iyi çözümü bulacağınız FARMAKİLL İlaçlama ile kemirgen istilasına son verebilirsiniz.

 

Haşere İlaçlama

Okullardaki tüm zararlılardan kurtulmanızı sağlayan haşere ilaçlama çözümleri ile en sık rastlanan hamam böceği, karınca, sivrisinek ve kara sinek gibi zararlılardan kurtulmak mümkün olabilir. Çok sık görüne bu böcekler özellikle bahar ve yaz aylarında uygulanmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.