İSTANBUL FARE İLAÇLAMA

İstanbul fare ilaçlama firmaları arasında lider konumda yer almaktadır. Her türlü fare kontrolünde güvenilir adresiniz olan Farmakill İlaçlama, size temiz ve faresiz mekanlar sunmak için İstanbul başta olmak üzere çevre illerde fare ilaçlama hizmeti veriyor. Fareler memeli hayvanlardır. Bu sebeple insan yapısı ile benzerlik göstermektedir. İlaçlamada kullanılan zehir farelerde iç kanamaya sebep olmaktadır. Dolayısı ile insanda da aynı etkiyi göstermektedir. Bu sebeple ilaçlama alanında uzman personellerimiz harici kimsenin olmaması gerekir. Bu işlem sadece alanında uzman mühendisler ve teknikerler tarafından yapılmalıdır. Fare ilaçlama hizmetlerimiz için dilediğiniz zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.

 

Hangi Fare Türlerini İlaçlıyoruz?

İstanbul’da sıklıkla görülen fare türleri şunlardır :

  • Ev faresi
  • Fındık faresi
  • Lağım faresi
  • Çatı faresi

Evlerde görülen fare türü genellikle fındık faresi olmaktadır. Ve fındık fareleri çoğunlukla tek başlarına dolaşmazlar. Aile şeklinde gıda arayan fındık fareleri, serçe parmak boyutlarında olurlar. Ortalama bir hamam böceğinin geçebileceği tüm gediklerden geçebilmektedir. Fındık fareleriyle ilgili en iyi sonuç veren mücadele yöntemi kemirgen istasyonlamasıdır. Dikkat ederseniz, tüm avm otoparklarında, fabrika dış alanlarında, büyük sitelerin bahçe ve otoparklarında, tüm hastane dış alanlarında kemirgen istasyonlarını görebilirsiniz.

Kontrol Önlemleri

Fareler hızlı bir şekilde üremektedir. İnsanların yaşam alanlarında veya yakınlarında beslenme ve üreme alanları bulan canlılardır. Hızlı bir şekilde üremesi ve hızlı bir şekilde büyümesi ile eksiden tercih edilen kapan ya da yapışkan artık yetersiz gelebiliyor. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile yetersiz ve etkisiz alanlar için sertifika sahibi firmamız kesin çözüm sunuyor. Sizlere firmamız bünyesinde hizmet veren profesyonel personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Çeşitli teknikler kullanarak ortamın kısa sürede hijyenik olmasını sağlıyoruz. Ve bir daha fare gibi tüm haşere türleri ile karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Fare ile mücadele de farklı teknikler kullanıyoruz. Örneğin; istasyon yemleme, pellet serpme, paste zehir gibi farklı teknikler uyguluyoruz. Bu sayede kısa süre içerisinde ortamı farelerden arındırıyoruz.

Farmakill İstanbul Fare İlaçlama Çözümleri

İstanbul fare ilaçlama firmaları arasında lider konumda olan ve her türlü fare kontrolünde güvenilir adresiniz olan Farmakill İlaçlama, size temiz ve faresiz mekanlar sunmayı hedeflemektedir. Farmakill İlaçlama İstanbul başta olmak üzere çevre illerde fare ilaçlama hizmeti veriyor. Farmakill İlaçlama olarak profesyonel olarak haşere ilaçlama hakkında bilgi ve haşere kontrol konusunda en iyi çözümleri sunuyoruz. Bize ev, iş yeri, fabrika, bahçe, okul ve benzeri açık ve kapalı alanlarınızda başarılı bir şekilde ilaçlama yaptırabilirsiniz.

İnsan ve hayvan sağlığına zarar gelmeden istediğiniz hijyeni sağlamanız için rutin ve sürekli ilaçlama hizmeti veriyoruz. Yetkilendirilmiş olan Farmakill İlaçlama size zorunlu ve gerekli hallerde ilaçlama yapabilmenin kolaylığını sağlıyor.

Uzman ekibimiz ve özel kimyasallarımızla çevrenin ve iç mekanların fareler ve diğer zararlılardan arınmasını sağlıyoruz. Kalıcı çözümlerimizle iç ve dış mekanlarda faresiz bir yaşam alanı yaratmanız için size profesyonel destek veriyoruz.

Zorunlu ilaçlama yaptırması gereken işletmeler için gerekli olan sertifikasyon sürecini de ayarlıyoruz. Ayrıca temizliğin kökünden sağlanması için hizmet veriyoruz. Şirketimiz olarak İstanbul fare ilaçlama yorumları konusunda oldukça iyi dönüşler almaktayız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir